• Pojízdná reklama na LED obrazovkách

  Mobilní reklama

   

  Zaujměte zákazníky nevšedním způsobem

  Představte si, že jedete několik hodin po dálnici. Všechny reklamy na billboardech Vám začnou splývat v jednu a jen hrstka klasických billboardů dokáže opravdu zaujmout. Co však přesvědčivě zaujme, je mobilní reklama na LED obrazovce na našem vozidle. Tento pojízdný billboard umístěný na vozidle Ford Tranzit přináší revoluční způsob, jak dostat Váš výrobek či službu do podvědomí zákazníků.

  Nepřehlédnutelný obraz i zvuk

  Na LED obrazovce našeho pojízdného billboardu lze přehrát téměř všechny známé formáty videa (wmv, avi, atd..). Spolu s velmi kvalitními reproduktory, které zajistí čistý zvuk Vašeho spotu, tato pojízdná reklama zaujme téměř každého, kdo ji spatří. Jelikož celková plocha oboustranné LED obrazovky zaujímá bezmála 14m2, je náš pojízdný billboard takřka nepřehlédnutelný.

  Mobilní reklamu máte pod kontrolou

  Další výhodou tohoto způsobu prezentace je, že si sami určíte trasu, kterou vozidlo pojede. V reálném čase pak máte přehled o pozici vozidla a vše můžete sledovat pomocí online kamery.

  Buďte vidět tam, kde se Vám zlíbí

  Reklama na pojízdné velkoplošné obrazovce má široké spektrum využití – např. jako doplněk k prezentaci Vaší společnosti na kulturní akci či veletrhu nebo přímo před sídlem či pobočkou Vaší společnosti. Dále můžete zaujmout potencionální klienty na frekventovaných místech nebo komunikacích s hustým provozem, kde se dostane do zorného pole téměř všech projíždějících řidičů. Vhodným naplánováním trasy vozidla může Vaše reklama zaujmout za jeden den několik tisíc, ne-li desetitisíc potenciálních zákazníků.

  Trumfněte svoji konkurenci

  Dojem, který bude mít zákazník z Vaší reklamy na našem vozidle, v něm vydrží mnohem déle, než po zhlédnutí klasického statického billboardu. Tento způsob reklamy je teprve v začátcích a ti, kdo ho využijí jako první, budou sklízet ovoce nejvíce. Buďte o krok dál před Vaší konkurencí a získejte nové zákazníky tímto jedinečným způsobem. Čím dřív tak učiníte, tím větší náskok budete mít.

 • Technické parametry

  Auto: Ford Transit
  Kategorie auta: osobní do 3,5t
     
  Rozměr obrazovek: 2x 3,62x1,92m
  Plocha obrazovek: 14m2
  Rozteč pixelů: 10mm
  Horiz. pozorovací úhel: 130°
  Vert. pozorovací úhel: 160°
  Pozorovací vzdálenost: 5m - 300m
     
  Formát spotu: avi, wmv, xvid
  Profesionální zvuk: ANO
     
  Doplňky: GPS locator
  online kamera
  bezdrátový mikrofon
 • Ceník

  1 den samostatně od 11.000 Kč
  1 den sdíleně od 2.500 Kč / spot
  více dní individuální kalkulace
  výroba spotu od 2.000 Kč

  Ceny jsou smluvní a lze poskytnout množstevní slevy, pro individuální kalkulaci nás kontaktujte.

  Základní cena zahrnuje pronájem vozidla na 6h včetně řidiče a pohonných hmot. Ujeté kilometry se dále nijak neúčtují. Klient si sám určí, kde chce, aby se vozidlo pohybovalo. Možnost sledování trasy pomocí GPS a online kamery.

  Všechny uvedené ceny jsou bez DPH 21%.